Ferns Guitars
klik voor contact informatie
stuur een email
home
nieuws
īnfo"
elektrische gitaren
akoestische gitaren
lap steel
weissenborn
reparatie
winkel
gastenboek
gitaarles
link
winkelwagen

Over Fern's

Algemene voorwaarden

contact/ openingstijden

Geluidsvoorbeelden

Algemene bestel info

Bestel info Classic serie


Bestel informatie



Waarom bestellen muzikanten een muziekinstrument bij Fern's Guitars?

Maatwerk
Gitaren die gemaakt zijn in het atelier worden per stuk op maat gemaakt. Heel vaak hebben klanten specifieke wensen bij hun instrument. De plaatsing van de tone en volume knop op een elektrische gitaar, keuze in andere houtsoorten, een kompleet eigen ontwerp. Het is heel goed mogelijk om op deze persoonlijke wensen in te gaan. Zo heeft elke gitaar een halsprofiel volgens persoonlijke voorkeuren. Bekijk ook de custom projecten bij de instrumenten op deze website.
Op deze pagina zijn een aantal opties voor de Classic serie elektrische gitaren te vinden.

Kwaliteit
Voor alle instrumenten proberen we met de beste hardware en houtsoorten te werken. Vervolgens worden de instrumenten per stuk, en met alle aandacht gemaakt. Bovendien worden alle onderdelen zoveel mogelijk in het atelier gemaakt. Halzen worden bijvoorbeeld geheel in het atelier gemaakt. Er worden geen voorbewerkte produkten gebruikt.

Service
Als de gitaar klaar is om het atelier te verlaten, betekend dat niet dat we het instrument nooit meer terug zien! We geven elke klant graag de tijd om aan het instrument te wennen. Bovendien zal het hout in de hals nog een beetje werken door de spanning van de snaren. Later kan er altijd een afspraak worden gemaakt om de gitaar opnieuw te laten afstellen. Bij de afstelling proberen we vooral in te gaan op de speelstijl en wensen van de gitarist.

Bestellen
Als eerste wordt er besproken wat de wensen zijn voor een nieuw instrument. Soms weten klanten precies wat ze willen, soms hebben klanten vooral een idee over wat het instrument moet gaan doen. In beide gevallen adviseren we graag wat er mogelijk is. Bij elke besteld muziek instrument wordt een overeenkomst opgesteld. Deze overeenkomst beschrijft het bestelde instrument, extra wensen, specificaties, hoe lang de levertijd is, en prijzen. Bij akkoord wordt een aanbetaling gevraagd van 30% van de totaalprijs. Het restbedrag kan dan worden betaald als het instrument klaar is.
Een voorbeeld van zo'n overeenkomst is hier te downloaden:
voorbeeld_overeenkomst.pdf






-sitemap-